STAV LP získalo podporu pre zavedenie nových služieb.

Naša spoločnosť bola úspešná s projektom, ktorý má zvýšiť naše kapacity a konkurencieschopnosť zavedením nových služieb. Projekt bol podporený Úradom podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu (neskôr pretransformované na Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie) v rámci realizácie Akčného plánu najmenej rozvinutého okresu Rimavská Sobota sumou 35 308 EUR.
Vďaka tomuto projektu vieme rozšíriť naše služby o výkopové a špeciálne zhutňovacie betónovacie práce. V rámci projekt sme nakúpili rýpadla s rozťahovateľným teleskopickým podvozkom s možnosťou vertikálneho zvislého kopania vo svahu, aj s rôznym doplnkovým náradím. Vďaka týmto funkciám ide o univerzálny stroj vhodný do rôzneho terénu a schopný vykonávať nielen výkopové, ale aj búracie a vŕtacie práce. Pre zlepšenie našich schopností v oblasti betonárskych prác sme obstarali vibračné dosky s rôznymi úrovňami odstredivej sily až do 37 kN, vibračné dusadlo, ponorný elektrický vibrátor a rezačku špár.
Ďakujeme Ministerstvu investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie za túto podporu. Veríme, že vďaka projektu bude ponuka našich služieb pestrejšia a práce na vyššej profesionálnej úrovni.
Projekt sa realizuje vďaka finančnej podpore Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie, v súvislosti s realizáciou aktivít podľa schváleného akčného plánu okresu Rimavská Sobota.
Stav LP s.r.o.

Cukrovarská 2030
979 01 Rimavská Sobota
Otváracie hodiny:
Pondelok-Piatok:
7:00 - 16:00

Sobota:
8:00 - 12:00

Nedeľa:
zatvorené
Sledujte nás na Facebooku
Požičovňa náradia
Podprorili nás
©2020 Vyrobila digitálna marketingová agentúra PROGNESSA
phone-handsetcrossmenu